Fiorentini S.p.A.

Türkiye İthalatçı, Satış ve Servisi Işıltan A.Ş. Güvencesiyle

Fiorentini Türkiye İthalatçı, Satış ve Servisi Işıltan A.Ş. Güvencesiyle 30 yıldır Türkiye’de ,IBC Group olarak temizlikte müşterilerimize farklı seçenekler sunmak bizim işimizdir.

30 yıldır FIORENTI markasının  ithalatı, satışı ve servisi IŞILTAN A.Ş. tarafından gerçekleşmektedir.FIORENTINI makinaları İtalyan teknolojisiyle İtalya’da üretilmekte olup,1978 yılından bu yana ING. O.FIORENTINI SRL tasarımları ve endüstriyel temizlik makinaları imalat, taahhüt ve özel amaçla makinalar üretimi olarak İtalyan pazarına sunulup ,pazara hakim olmaktadır. FIORENTINI yer yıkama makineleri, süpürgeler, zemin cilalama makineleri, halı yıkama makineleri, elektronik çekme araçların yanı sıra profesyonel elektrikli süpürgeler gibi geniş ağlı üretim yapmaktadır.

FIORENTINI makinaların % 80 i mekanik ve kullanımı kolaydır. Kalite ve fiyatın mümkünlüğü ile en iyi kombinasyonu siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Fiorentini markası kalite ve güçle eş anlamlıdır. Yeni tasarımlar, pratik, işlevsel ve zarif bir tasarıma sahip, en son teknolojilerden yararlanan öncü çözümler sunmaktadır.Sürekli büyümesinin bir parçası olarak, Ing. O. Fiorentini SpA , zemin yıkayıcıları, süpürücüler, 50 litreye kadar traktörler ve yol süpürücülerinin üretimi ve satışı ile her türlü özel gereksinimi karşılayabilecek geniş bir yelpazede komple makineler üretmektedir.

Şehir merkezlerini temizlemek için çok çeşitli elektrikli süpürgeler ve tek diskli makineler, profesyonel halı temizleyicileri, motosiklet elektrikli süpürgeleri ve profesyonel elektrikli süpürgeler ürün konseptinde bulunmaktadır.

Fiorentini tüm müşteri beklentilerini ve rekabet özelliklerini aşabilecek üstün kalitede makine ve ekipman sunarak sektörde büyük bir referans noktası teşkil eden güçlü şirketler arasındadır.